Showbiz

"Fëmija është bekim" Mikela Pupa revoltohet pasi Roza rrëfeu abortin! Ja si reagoi ajo (Foto)

Shkruar nga Liberale

"Fëmija është bekim" Mikela Pupa revoltohet pasi Roza

Ditën e sotme, Roza Lati një prej konkurrenteve të formatit ‘BBV3’, ka bërë një rrëfim rrënqethës dhe prekës për jetën e saj. Teksa bisedonte me disa prej banorëve ajo ka treguar se ka abortuar një fëmijë disa kohë më parë.

"Fëmija është bekim" Mikela Pupa revoltohet pasi Roza

Pasi ky lajm u shpërnda kudo nëpër rrjet komentet prej publikut kanë qenë pozitive dhe mbështetëse e disa të tjera jo.

"Fëmija është bekim" Mikela Pupa revoltohet pasi Roza

Pak momente më herët ka ardhur një reagim prej Mikela Pupës lidhur me këto komente, e cila i del në mbrojtje Rozës dhe shprehet se i vjen keq për njerëzit që e rrethojnë, duke i quajtur ‘moralistë të Instagram-it’ të gjithë personat që gjykojnë për veprime të cilat ata vetë nuk kanë qenë në pozitë të Rozës.

"Fëmija është bekim" Mikela Pupa revoltohet pasi Roza

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH