Showbiz

Mes fjalëve të ndarjes nga Jennifer Lopez, Ben Affleck konfliktohet keq me papracët (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Mes fjalëve të ndarjes nga Jennifer Lopez, Ben Affleck konfliktohet

Ben Affleck u pa i acaruar dhe pati një veprim të tensionuar me paparacët pasi vizitoi Jennifer Lopezin në shtëpinë e saj.

Çifti prej javësh është i rrethuar nga thashethemet e një divorci të mundshëm, me spekulimet që u intensifikuan kur JLo u nis për në Itali pa të.

Këngëtari tani është kthyer në shtëpi dhe ata u takuan për herë të fundit mbrëmjen e së dielës.

Megjithatë, ribashkimi i tyre nuk përfundoi i lumtur për Benin, pasi ai u fotografua duke i bërtitur paparacëve.

Ndërsa po largohej, ai e gjuajti edhe telefonin e personit që po e filmonte.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH