Showbiz

Meritoni dhe Heidi përplasen keq me njëri-tjetrin,  ndërhyn edhe Romeo: I ke thënë "bjonde" ore, më ke mërzitur shumë!

Shkruar nga Liberale
Meritoni dhe Heidi përplasen keq me njëri-tjetrin,  ndërhyn

Meritoni dhe Heidi Baci janë përfshirë nê një debat të ashpër me njëri-tjetrin.

Pas kësaj, ka reaguar Romeo i cili teksa ka qenë në dhomën e gjumit, i është drejtuar Meritonit se fjalët që i kanë thënë Heidit e kanë mërzitur shumë.

Pjesë nga biseda:

Romeo: I ke thënë bjonde asaj tjetrës dhe kjo gjë më ka mërzitur shumë!

Meritoni: I thash që nuk bie në nivelin e Gracianos për të të vënë ty epitet dhe për shkak të Romeos. Unë nuk të ngjis asnjë fjalë si puna e “stalker” e të tjera, por kjo është, sepse vetëm për të provokuar dhe lënduar e thotë dhe ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH