Showbiz

Meritoni dhe Egla bëjnë paqe? Moderatori përqafon aktoren, ja marrëdhënia e saj me Ilnisën

Shkruar nga Liberale

Meritoni dhe Egla bëjnë paqe? Moderatori përqafon aktoren, ja

Me sa duket qëndrimi bashkë në një dhomë të izoluar në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, ka ndihmuar në përmirësimin e marrëdshënies së Eglës me Meritonin.

Teksa Egla është zgjuar nga gjumi, Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, ku e ka pyetur sesi ka fjetur.

Gjithashtu më vonë, moderatori i ka dhënë edhe disa leksione boksi aktores.

Ndërsa marrëdhënia mes Ilnisës dhe Eglës, vijon të jetë e tensionuar, ku nuk mungojnë as ofendimet dhe thumbimet ndaj njëra-tjetrës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH