Showbiz

Degradon debati/ Meri-Sarës: Shko te dashnori yt. Hajde në tualet se ta rregulloj unë!

Shkruar nga Liberale

Degradon debati/ Meri-Sarës: Shko te dashnori yt. Hajde në tualet se

Debatet mes banorëve në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” nuk kanë të mbaruar.

Mbrëmjen e djeshme Meri dhe Sara kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën, ndërsa në një moment kjo fundit i tha se nuk po i flet vetëm se nuk është mirë.

Degradon debati/ Meri-Sarës: Shko te dashnori yt. Hajde në tualet se

Astrologia e kërcënoi banoren duke i thënë që të shkojnë në banjo për tu sqaruar, ndërsa Ilnisa është futur mes vajzave për t’i ndarë.

Filloi si një debat, pastaj situata eskalon mes banoreve kur ngriten në këmbë dhe vajzat gati sa nuk përplasen, dhe banorët u hynë në mes për t’i ndarë.

Sara ia shpjegon Romeos se grindja ndodhi për shkak se Meri i tha Sarës “Shko te dashnori yt”.

Banorët ishin të lidhur për dore me litar, si sfidë nga “Vëllai i madh”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH