Showbiz

Megi Pojani "çmend" rrjetin/ Poston FOTO nga Maldivet, nxjerr në pah linjat e saj trupore

Shkruar nga Liberale

Megi Pojani "çmend" rrjetin/ Poston FOTO nga Maldivet, nxjerr

Megi Pojani, një nga personazhet më të dashura në botën e televizionit, ka shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale pas publikimit të fotografive të saj të fundit në llogarinë e saj në Instagram.

Moderatorja e njohur dhe njëherësh influencerja e njohur është bërë qendra e vëmendjes me imazhet e saj nga pushimet e saj super luksoze.

Ajo pozoi në bikini me ngjyrë të gjelbër derisa vinte në pah linjat e saj të përkryera trupore.

Nuk kishte se si të mos fokusohej e gjithë vëmendja tek pozat e saj tejet provokuese.

Bukuroshja shqiptare, prej disa ditësh ka nisur pushimet e saj luksoze në Maldives, duke ndarë edhe detaje të shumta nga atje.

“Dukem e qetë por kurrë mos i besoni një lunderze paqësore ????. Kam dhëmbë të fortë dhe një kafshim të fuqishëm”, shkroi Megi në postimin e saj.

Megi Pojani "çmend" rrjetin/ Poston FOTO nga Maldivet, nxjerr

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH