Showbiz

“Më vjen keq për…”- Julian Deda zbulon 2 banorët që do rikthehen në “BBV” pas përjashtimit (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

“Më vjen keq për…”- Julian Deda zbulon 2

Rike Roçi e ka pyetur Jul Dedën se mes Ilnisës, Eglës dhe Meritonit kush mendon të kthehet sërish në “Big Brother VIP3”.“Për mua asnjëri, por mendoj se Egla dhe Meritoni”- tha aktori, i cili tregoi se dëshirë do të kishte që pjesë e garë për të fituar çmimin e madh do dëshironte të bëheshin 2 vajzat dhe jo Meritoni.

Të njëjtin mendim me Julin ndan edhe Graciano Tagani, duke thënë që i vjen gjynah për Ilnisën, sepse ajo nuk do të rikthehet më në shtëpi.

Pjesë nga biseda:

Rike: Kush do të kthehet Deda nga tre negativët

Juli: Për mua asnjëri, por mendoj se Egla dhe Meritoni

Graciano Tagani: Edhe unë mendoj dhe më vjen keq për Ilnisën, gjynah

Rike: Kë do të doje ti?

Juli: Unë do të doja dy vajzat

Rike: Jo Meritonin?

Juli: Shiko, një mashkull më pak për mua është më mirë. A dëshirojmë të luajmë “Big Brother”?

Rike: Po

Pas përjashtimit të tre banorëve nga shtëpia e “BBVIP” për shkak të debateve të vazhdueshme me njëri-tjetrin dhe përleshjet fiike, “Vëllai i Madh” vendosi që fatin e tyre ta lëri në dorën e pubikut, i cili gjatë primet të së shtunës do të vendosë që dy nga konkurrentët të rikthehen sërish në shtëpi, duke përjashtuarv përfundimisht njërin nga të tre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH