Showbiz

"Më thua e qepur, do të të them e shqepur..."/ Egla dhe Rike agravojnë sërisht

Shkruar nga Liberale

"Më thua e qepur, do të të them e shqepur..."/ Egla dhe

Debate mes Eglës dhe Rikes janë parë në shtëpi ditët e fundit dhe sot Egla tentoi të sqarojë debatet me Riken.

 

Rike nuk ishte shumë e përfshirë në diskutim, por gjithsesi po i kundërpërgjigjej Eglës. Egla u shpreh se ajo do ta quante si të donte dhe se ajo do të përgjigjej me të njëjtën mënyrë të gjithë atyre që e ofendojnë në shtëpi. 

"Më thua e qepur, do të të them e shqepur...", shprehet Egla.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH