Showbiz

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Shkruar nga Liberale

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Moderatorja e dashur nga publiku, Bora Zemani, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj disa nga momentet e saj relaksuese gjatë pushimeve.

Në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Bora ka shkëlqyer në një palë bikini dypjesëshe me ngjyrë të kuqe të ndezur, një zgjedhje që i përshtatet mrekullueshëm me nuancën e flokëve të saj.

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Bukuroshja ka treguar se mbetet në formë tejet të mirë, duke vënë në pah fizikun e saj.

Fotografitë kanë marrë menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj, të cilët nuk kanë ngurruar t’i lënë komente pozitive dhe zemra si shenjë pëlqimi.

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Adhuruesit e saj nuk kanë ngurruar të shprehin admirimin dhe mbështetjen e tyre për moderatorën, e cila vazhdon të jetë një nga figurat më të ndjekura dhe të dashura në skenën mediatike shqiptare.

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Më në formë se kurrë, Bora Zemani ndan foto nga pushimet

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH