Showbiz

“Më kërkoi ta bënim treshe mbi 40 herë”/ Rrjeti shokohet pasi ylli i TikTok-ut zbulon bisedat intime me Zayn Malik

Shkruar nga Liberale

“Më kërkoi ta bënim treshe mbi 40 herë”/ Rrjeti

Një përdoruese e TikTok po pretendon se ka pasur një marrëdhënie intime me Zayn Malik.

Sam Fisher, 33 vjeç, ndau disa video të gjata duke detajuar dashurinë e tyre të supozuar nëntë-mujore, së bashku me pamjet e mesazheve me tekst dhe selfie të këngëtarit të paparë kurrë më parë.

“Më kërkoi ta bënim treshe mbi 40 herë”/ Rrjeti

“Ka ardhur koha t’iu tregoj se si u njoha me Zayn Malik përmes Tinder dhe nëntë muajt që kalova me të”, shkroi ajo një nga postimet të mërkurën, i cili paraqiste disa foto pa këmishë të Malik, 31 vjeç.

Gruaja, e cila banon në Pensilvani dhe krijoi llogarinë e saj TikTok për të ndarë historinë, pretendoi se ish-anëtari i One Direction e gjeti atë në Tinder dhe vazhdoi t’i dërgonte asaj mesazhe në DM në Instagram nga llogaria e tij e verifikuar.

Të dy më pas dyshohet se e zhvendosën komunikimin e tyre në mesazhe me tekst, përpara se të takoheshin personalisht.

Fisher pretendoi se Malik do t’i dërgonte mesazhe asaj “çdo disa javë” dhe natyra e marrëdhënies së tyre ishte “e lehtë” dhe “rastësore”.

“Më kërkoi ta bënim treshe mbi 40 herë”/ Rrjeti

Megjithatë, gjërat filluan të “ndryshojnë” kur ajo përmendi se lidhja e saj e fundit ishte me një grua.

“Që nga ai moment, ai e kuptoi se donte një treshe,” u tha ajo ndjekësve të saj.

“Ai ka kërkuar ndoshta 40 herë për një treshe me mua dhe dikë që duhej ta zgjidhj unë”.

Dhe kur më në fund gjeti një grua që ishte e gatshme t’u bashkohej atyre, ajo u tërhoq nga marrëveshja për arsye personale, gjë që e la Malik të zemëruar.

“Më kërkoi ta bënim treshe mbi 40 herë”/ Rrjeti

Pas pretendimeve të Fisher, qindra fansa të tij u hodhën në seksionin e komenteve për të ndarë reagimin e tyre.

“Nuk di si të ndihem për këtë, por fansi i One Direction brenda meje po qan”, shkroi dikush. “Ai qenka kaq manipulativ”; “Niveli i gaslighting qenka i tmerrshëm!”; “Jam një fanse e madhe e tij, por ti meriton shumë më tepër! Më vjen keq që e ke përjetuar” ishin disa komentet e njerëzve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH