Showbiz

“Më keni bërë të kaloj ferrin në atë ditëlindje”/ Egla-Meritonit: Më keni bërë të qaj në ditëlindjen time

Shkruar nga Liberale
“Më keni bërë të kaloj ferrin në atë

 Big Brother Vip 3, reality shoë i cili ka mbajtur mbërthyer pas ekraeve të TV mijëra shqiptarë, përfundon për pak ditë. Banorët finalistë të këtij edicioni të tretë janë pesë ndryshe nga dy edicionet e para që ishin katër.

Meritoni dhe Egla janë dy prej pesë finalistëve të cilët nuk kanë patur mardhënie të mira me njëri-tjetrin përgjatë rrugtimit të tyre.

Për shkak të një debate të fortë mes tyre i cili kaloi në masa më ekstreme Vëllai i Madh para disa kohësh i dënoi duke i mbyllur në një dhomë të bardhë si dënim për debatet e ekzagjëruara dhe format fyese të komunikimit mes tyre.

Gjatë ditëve të qëndrimit në dhomën e bardhë Egla festoi dhe ditëlindjen e saj të 47-të të cilën e ka kujtuar edhe mbrëmjen e djeshme.

Ajo është shprehur se në ditëlindjen e saj aktorja ka kaluar momente ferri për shkak se Meritoni dhe e dashura e tij Ilnisa nuk e kanë lejuar të gëzojë por e kanë bërë të qajë edhe në ditëlindjen e saj.

Meritoni nga ana tjetër bashkë me Romeon këtë bisedë ia trajtuan si formë viktimizimi të aktores.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Egla: “Po nuk më ftoi njeri përse”

Meritoni: “Po sigurisht që je e ftuar”

Romeo: “Si s’do vish do vish. Na e kaloi në viktimizim tani”

Egla: “Duke konsideruar ditëlindjen time duhet ta mendoj, ma keniu bërë ferr. 47-vjetori im është i fshirë me x e kam kaluar me ty dhe Ilnisën gjëja më e shpifur në botë”

Meritoni: “E përdore dhe ditëlindjen, po kërkon debat o Egla”

Egla: “Më keni bërë të qajë”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH