Showbiz

"Më ke bërë gocën më të lumtur në botë", HEIDI me fjalë zemre për ROMEON (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Më ke bërë gocën më të lumtur në

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë edhe pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania” dhe duken më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit.

Si rrallë herë Heidi ka postuar disa foto me Romeon, duke shkruar në diçiturën e tyre se është me fat që e ka. Fjalët e bukura të dashurisë, ajo i ka shoqëruar me disa foto ku shihet krah Romeos.

“Fillimisht duam tju falenderojm te gjitheve per gjithe dashurine qe na keni dhuruar. Sa e dua kete Romeon, eshte Zemra ime. Jam goca me me fat ne bote”, ka shkruar ajo krahas fotove të publikuara në Instagram. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH