Showbiz

“Më ka borxhë 30 mijë euro”/ Me tavolinën plot me para Stresi tallet me Xhuljana Nurën: Femrat shqiptare mbështeten te ty dhe te qeni yt

Shkruar nga Liberale

“Më ka borxhë 30 mijë euro”/ Me tavolinën plot

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është tallur keq me Juliana Nurën pas deklaratës së kësaj të fundit se reperi i ka premtuar publikisht 30 mijë euro dhe pas përfundimit të “BBVK” nuk ia ka dhënë.


Përmes një postimi në InstaStory, duke qeshur Stresi i tha modeles se mundet të vijë ti marrë lekët që ia ka premtuar, teksa u tall me Xhulin duke thënë që së bashku me qenin ajo është forca e femrës shqiptare.

“Gjylfidane, si je? Hajde, hajde ti jap 30 mijë euroshin që ti kam premtuar në ‘Big Brother’. Je forca e femrës edhe femrat shqiptare mbështeten te ty dhe te qeni yt”– tha Stresi.

“Më ka borxhë 30 mijë euro”/ Me tavolinën plotM


Deklarata e Julianës:

Paska komentuar ky shoku im Stresi. Të gjithë e dim që ai është një djalë që pi bar nëpër skutat e Tiranë. Askush nuk e do, nuk është këngëtar e s’ka as karrierë. Ka përdorur shëndetin e ish gruas se tij, për loje. Ka përdorur historitë tona private për lojë. M’i ka premtuar publikisht 30 mijë euro pasi të dalim nga BBVK, nuk ka ndodh kjo. Ai është rrenc, gjithë i kam thënë ‘rrenc’. Bëri një bashkëpunim nga shoku u vet që u bë i famshëm. Ky person njihet vetëm për këto pallavrat nëpër Tiranë. Ky person nuk e di që kauza ime është për gruan, është botërore dhe jo vetëm e imja. Historia ime nuk është e rreme, kur je i paaftë je i paaftë, çfarë të bëj unë me këtë person. Të gjithë e dinë kush është fituesja e publikut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH