Showbiz

Me gjoksin në fushë dhe kryqin në qafë, Luana kërkon...

Shkruar nga Liberale
Me gjoksin në fushë dhe kryqin në qafë, Luana kërkon...

Me gjoksin në fushë dhe kryqin në qafë, Luana kërkon...

Luana Vjollca është një nga figurat publike e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht poston foto dhe video nga përditshmëria, si dhe projektet e reja të saj.

Së fundmi Luana postoi disa fotografi mjaftë provokative, ku shfaqet sensuale, me fustan të zi, ngjitur pas trupit dhe me gjoksin zbuluar.

" Ma boni hallall e", ka shkruar ajo krahas fotos provokuese.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH