Showbiz

Me FOTON e stampuar dhe dedikimi në banderolë, banori i "Ferma Vip" surprizohet nga droni (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Me FOTON e stampuar dhe dedikimi në banderolë, banori i "Ferma

Një tjetër dron është shfaqur ditën e sotme në “Fermën VIP”, ku miqtë kanë surprizuar Florianin.

Siç shihet në foto, në banderolë ishte stampuar fotoja e Florianit, ku miqtë e tij kishin shkruar: “Flor tullumaci, je më i miri”!

Miqtë dhe familja e Florianit e kanë treguar edhe më parë mbështetjen ndaj tij ku i kanë dërguar edhe drone të tjerë, duke e emocionuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH