Showbiz

Me fjalë nga më të bukurat, ja dedikimi që Diola i bën partnerit të saj

Shkruar nga Liberale

Me fjalë nga më të bukurat, ja dedikimi që Diola i bën

Ish-banorja e ‘BBV2’, Diola Dosti, së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë. Shkak lidhja më e re që ajo ka krijuar me biznesmenin kosovar, Erolld Belegu.

Diola ka qenë gjithmonë e komentuar përsa i përket jetës së saj private, e ndërsa pasditen e sotme ajo ka bërë një dedikim për partnerin e saj ku shkruan:

“Në mes të pëshpëritjeve dhe dritave verbuese, gjetëm njëri-tjetrin. Ky udhëtim nuk ka të bëjë vetëm me vendin ku kemi qenë por dhe ku do të shkojmë së bashku. Miqve tanë, familjes dhe mbështetjes së pafund nga të gjithë ju, ju falenderoj për repsektimin e historisë sonë. Këtu është dashuria, e qeshura dhe aventura që na pret.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH