Showbiz

"Më falni që kam gjoks të bukur", aktorja e famshme poston mesazhin e çuditshëm, për kë e ka? (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Më falni që kam gjoks të bukur", aktorja e famshme

Aktorja e njohur, Sydney Sweeney, postoi një seri fotosh nga udhëtimi i saj i fundit në Meksikë, në llogarinë e saj në Instagram.

Nga postimet e aktores, imazhi që bëri përshtypjen më të madhe ishte ai i veshur me një bluzë ku shkruhej: 'Më falni që kam gjoks të bukur'.

Sipas Daily Mail, kjo foto mund të jetë si një përgjigje nga aktorja për producenten e Hollivudit, Carol Baum, e cila e akuzoi atë se ishte “e paaftë për të aktruar” dhe "jo e bukur". 

"Më falni që kam gjoks të bukur", aktorja e famshme

Baum tha se e kuptoi këtë pasi pa filmin e fundit të Sweeney, "Anyone But You", në një aeroplan.

"Doja të dija se kush është ajo dhe pse të gjithë po flasin për të," shpjegoi ajo.

"Më falni që kam gjoks të bukur", aktorja e famshme

"Sa e trishtueshme që një grua që është në gjendje të ndajë ekspertizën dhe përvojën e saj, zgjedh të sulmojë një grua tjetër," tha përfaqësuesja e aktores "Euphoria" në një deklaratë për Page Six.

"Nëse kjo është ajo që ajo mësoi në dekadat e saj në industri dhe mendon se është në rregull t'i mësojë studentët e saj, është turp."

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH