Showbiz

“Më dole langaraq”, Egla debaton me Liamin: Nuk të llogaris fare

Shkruar nga Liberale

“Më dole langaraq”, Egla debaton me Liamin: Nuk të

Sapo u kthye në shtëpi, Egla nuk i'u nda diskutimeve me banorët. 

Ditën e sotme, Egla diskutoi disa herë me Liamin, por ky i fundit po mundohet gjithmone e më shumë të krijojë situata , për të qëndruar sa më gjatë në shtëpi.


Egla e quajti banorin "langaraq" dhe i tha se ajo nuk e llogarit fare atë si banor, pra ai nuk përbën kërcënim për Eglën. 
Ndërkohë Liami i'u përgjigj me tone jo shumë të larta, duke i kërkuar Eglës që ti flasë më me edukate.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH