Showbiz

“Me babin s’kam folur kurrë” Donald Veshaj telefonon LIVE mamin e Heidit, do habiteni si i përgjigjet ajo (BISEDA)

Shkruar nga Liberale

“Me babin s’kam folur kurrë” Donald Veshaj telefonon LIVE

Donald Veshaj, ka komentuar lidhjen e binjakut të tij Romeos, me Heidin brenda shtëpisë së Big Brother Vip. 

J ftuar në ‘Cherry on Top’, ai u shpreh se i pëlqen lidhja e tyre dhe se e përkrah këtë lidhje, për sa kohë edhe Romeo është i lumtur.

Donaldi mes të tjerash tregoi se ka patur komunikim të vazhdueshëm me mamin e Heidit, ndërsa ka realizuar edhe një lidhje telefonike LIVE me të.

“Romeo i merr përzemër situatat që i ndodhin edhe për personin që ka në krahë dhe ai bën për atë person”, tha aktori.

A të pëlqen romanca e tyre?

Donaldi: Normal që po, pse jo. Romeo është i lumtur dhe unë jam i lumtur për të.

Ka patur ndonjë komunikim me familjen e Heidit?

Donaldi: Po kam pasur një komunikim, kam folur me mamin e Heidit në telefon. Kemi shkëmbyer disa mesazhe lidhur me disa nga situatat brenda shtëpisë. Flasim atëherë kur duhet folur, për ndonjë situatë të caktuar

Mund ta marrësh në telefon?

Donaldi: Me babain e Heidit s’kam folur kurrë, por me mamin e Heidit po.

Biseda në lidhje telefonike me mamin e Heidit

Mami i Heidit: Alo, Donaldi..

Donaldi: Alo, mirëmbëma si je? Po të marr nga emisioni i Borës.

Ilir Shaqiri: Mirëmbrëma, edhe nga krushqit nga Italia.

Donali: Është Ilir Shaqiri me ne, ishte një pyetje nga Bora, që çfarë marrëdhënie kishim bashkë?

Mami i Heidit: Po po , çdo gjë është okay.

Bora Zemani: Unë e dija, por më duhet ta bëja këtë pyetje. Të përshëndes shume!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH