Showbiz

Mbi 100 ditë brenda shtëpisë së "BBV", disa momente gazmore nga aventurat e banorëve

Shkruar nga Liberale

Mbi 100 ditë brenda shtëpisë së "BBV", disa

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Me rastin e kalimit të mbi 100 ditëve brenda në shtëpi të banorëve që kanë qenë pjesë prej fillimit të edicionit, produksioni ka realizuar një klip me momentet më gazmore të banorëve gjatë këtyre ditëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH