Showbiz

Mbërrin zarf i bardhë në "BBV"/ Banorët ndahen në çifte, pse Sara dhe Bardhi u vunë përballë njëri-tjetrit?

Shkruar nga Liberale

Mbërrin zarf i bardhë në "BBV"/ Banorët ndahen

Banorët e shtëpisë janë ndarë në çifte, secili prej tyre duhej të zgjidhte peronin me të cilin ndihej më mirë.

Sigurisht çiftet tashmë të krijuara që kanë edhe një raport dashurie qëndruan së bashku kurse të tjerë si Roza- Rike Juli-Ledjona, Fationi- Erjola apo Egla-Gazi qëndruan së bashku.

Loja e zhvilluar nga “Big Brother” do i bëjë banorët të organizojnë një debat ku ata duhet të ndahen në pro dhe kundër.

Por banori që ata kanë zgjedhur si më i afërmi i tyre në fakt do të jetë kundërshtari i tyre në debatin e zhvilluar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH