Showbiz

Mbajti sekret partneren dhe shtatzaninë e saj, dalin FOTO të këngëtarit shqiptar me familjen

Shkruar nga Liberale

Mbajti sekret partneren dhe shtatzaninë e saj, dalin FOTO të

Vetëm rreth 1 muaj më parë, Gjergj Kaçinari është bërë baba për herë të parë. Paparaci i ka kapur ata teksa shëtisnin së bashku me karrocën e bebit që erdhi në jetë.

Edhe pse jetën private Gjergji e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave, në një intervistë të pak muajve më parë, ai rrëfeu se këtë moment e ndjeu se duhej ta ndante me audiencën.

Së bashku me partneren e tij, ata zbuluan se njiheshin prej 2 vitesh dhe se Tejdi e ndiqte në koncertet e tij të rock-ut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH