Showbiz

MASHTRIMI i madh/ Publikon FOTO të Eglës jashtë BBV3/ Vëllai i Julian Dedës akuza të rënda produksionit

Shkruar nga Liberale

MASHTRIMI i madh/ Publikon FOTO të Eglës jashtë BBV3/ Vëllai


Izolimi i Eglës vazhdon të përflitet nëpër rrjetet sociale për faktin se mbrëmjen e djeshme u injorua fakti që aktorja ishte fotografuar jashtë BBV duke ecur rrugëve të Tiranës.

MASHTRIMI i madh/ Publikon FOTO të Eglës jashtë BBV3/ Vëllai


Moderatori Ledion Liço u shpreh se Egla ka qëndruar e izoluar gjatë 48 orëve të fundit, duke treguar edhe pamjet nga izolimi i saj.

Por pamjet që qarkulluan në rrjet nuk u përmendën.

Për këtë ka reaguar dhe vëllai i Jul Dedës, Mario Deda, me anë të një story në Instagram ku shkruan se 48-orëshi i Eglës në dhomën e bardhë është mashtrim, teksa publikon foto tjetër të Eglës duke hipur në një makinë.

MASHTRIMI i madh/ Publikon FOTO të Eglës jashtë BBV3/ Vëllai

MASHTRIMI i madh/ Publikon FOTO të Eglës jashtë BBV3/ Vëllai

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH