Showbiz

Martohet çifti i Big Brother VIP, të ftuar ishin dhe ish-banorë të tjerë

Shkruar nga Liberale

Martohet çifti i Big Brother VIP, të ftuar ishin dhe ish-banorë

Çifti i Big Brother VIP Kosova, Urim Çela dhe Alisa Maloku, i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata ditën e sotme (e diel) janë martuar në një ceremoni luksoze në Prishtinë.

Dyshja kanë ndarë fotografinë e tyre të parë si ‘burrë e grua’ në rrjetet sociale.

Alisa duket e mrekullueshme në fustan të bardhë nusërie, gjersa Urimi me një kostum elegant.

Të ftuar në ceremoni kanë qenë edhe personazhe të famshme përfshirë modelen Xhuli Nura e Afërdita Paçaradën.

Martohet çifti i Big Brother VIP, të ftuar ishin dhe ish-banorë

Martohet çifti i Big Brother VIP, të ftuar ishin dhe ish-banorë

Të njëjtit për publikun u bënë të njohur që nga paraqitja e tyre në edicionin e parë të Big Brother.

Ata që nga ajo kohë janë komentuar vazhdimisht e kanë bërë tituj në mediat rozë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH