Showbiz

Markatë perimesh në BBV/ Lidi i thotë Gracianos “të përdorë kastravecin”, por ky i fundit i thotë se “preshi shkon më lartë”

Shkruar nga Liberale

Markatë perimesh në BBV/ Lidi i thotë Gracianos “të

Dihet që Lidi dhe Graciano nuk e simpatizojnë fare njëri- tjetrin, dhe kjo vihet re shumë qartë në diskutimet e tyre brënda shtëpisë. 

Ditën e sotme ata u përfshinë në disa debate, por në njërin prej tyre biseda shkoi der aty sa banorët përmendën perime të ndryshme, sigurisht në një konotacion tjetër nga si që perimet përmenden zakonisht.

 

Lidi po e quante Gracianon "kastravec", dhe në një moment ai tha se njihte shumë që "përdornin" kastravecin, dhe këshilloi Gracianon ta përdorte. 
Graciano i'a ktheu duke i thene se me presh "shkon më lartë".

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH