Showbiz

"Mamaja humbi kontrollin dhe..."/ Albano Bogdo rrëfen momentin e vështirë në jetën e tij: Nuk më njohu as mua!

Shkruar nga Liberale

"Mamaja humbi kontrollin dhe..."/ Albano Bogdo rrëfen momentin e

Albano Bogdo ka rrëfyer në "Ferma Vip" një moment të vështirë të jetës së tij gjatë bashkëbisedimit me Elsën. Ai tregoi se e ëma ka humbur kontrollin mbi veten për rreth 6 orë, duke u “shkëputur” nga realiteti, deri në pikën që nuk njihte as atë vetë.

Ai theksoi se gjatë këtij harku kohor, e ëma e tij fliste vetëm për prindërit e saj të ndjerë, ndërsa nuk njihte as shtëpinë.

Albano: Mua më ka ndodhur njëherë me mamanë, isha 16 vjeç, pësoi një “blackout” për nja 6 orë

Albano: Seç po bënte në shtëpi po pastronte nëpër shpi edhe më pa njëherë kështu, majtas djathtas, rastësisht kalova dhe e pashë me leckën në dorë që s’bënte asgjë.

Çiljeta: Mos i kishte rënë tensioni?

Albano: Jo, çfarë tensioni?! Unë i flisja, ajo trembej.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH