Showbiz

Maluma ndan FOTOT e ëmbla me të bijën: 4 muaj me princëshën time!

Shkruar nga Liberale

Maluma ndan FOTOT e ëmbla me të bijën: 4 muaj me

Maluma, djali që bëri për vete të gjitha vajzat anë e mbanë botës dhe njëkohësisht u përfol për histori e raporte të ndryshme dashurie, tanimë është një baba me fat, pasi e vogla e tij mbush 4 muaj që ardhur në jetë. 

Këngëtari nga Kolumbia ka publikuar së fundmi në Instagram një album fotosh shumë të ëmbla, ku në krah mban vajzën e tij, të cilën e konsideron një princeshë të vërtetë.

“4 muaj me princëshën time”, shkruan Maluma.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Kujtojmë se këngëtari me famë botërore, Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, vajzën Paris Londoño Gomez, më 9 mars 2024.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH