Showbiz

Luiz Ejlli i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për Kiarën. Ja çfarë veprimi bëri ai! (Foto)

Shkruar nga Liberale

Luiz Ejlli i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për

Pasi mbrëmjen e djeshme Sara Gjordeni bëri një deklaratë të fortë për Kiarën, pasi një ndjekës i komentoi: “Pse mundohesh të bëheni si çifti Luiz-Kiara, s’ju shkon fare”. “Hundën dhe buzët. Unë 3 exa, Kiara 13. Ec qarkullo”, ia ktheu Sara.

Luiz Ejlli i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për

Ajo gjithashtu bëri disa postime në "Instastory"  ku shprehu të gjitha pakënaqësitë e saj kundrejt abuzimit që është bërë me emrin e saj. Pas deklaratev të Sarës Ka reaguar edhe Bardhi i cili u shpreh se Sara nuk ështëmë nën menaxhimin e instagramit të saj.

Luiz Ejlli i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për

Lidhur me deklaratën e Bardhit duket se Luizi ka zgjedhur të mos qëndrojë i heshtur duke i bërë "unfollow" në "Instagram" Bardhit.

Luiz Ejlli i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH