Showbiz

Për kë e ka fjalën?/ "Luan vetëm, vjen ta fut bam-bam e ikën” flet Jul Deda me Gazin

Shkruar nga Liberale

Për kë e ka fjalën?/ "Luan vetëm, vjen ta fut bam-bam e

Julin Deda është një nga 3 banorët që u zgjodh nga publiku i Big Brother Vip Albania si i preferuar për këtë javë. Përpos avantazheve që ka patur në sfidat e ‘Vëllait të Madh’, aktori ka shfrytëzuar kohën e duhur për të analizuar lojën e kundërshtarëve të tij.

Për kë e ka fjalën?/ "Luan vetëm, vjen ta fut bam-bam e

Në një bisedë me Gazin në oborrin e shtëpisë ai ka komentuar lojën e Rozës, ku thotë se është e pavarur nga të tjerët, thotë mendimin e saj, mirë ose keq. Theksojmë se gjatë qëndrimti të tyre në shtëpinë më të famshme, dy banorët kanë patur debate dhe përplasje të shumta që kanë kaluar limitin deri në ofendime dhe gjykime personale dhe nuk mes tyre nuk ka shenja për një aleancë.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH