Showbiz

Loredana në një shtëpi me Noizyn, në sfond kënga virale

Shkruar nga Liberale

Loredana në një shtëpi me Noizyn, në sfond kënga virale

Loredana në shtëpi me Noizyn, argëtohen me këngën më virale të momentit.

Miqësia mes Loredanes dhe Noizy po qëndron çdoherë e më e fortë.

Përkundër lajmeve që kanë qarkulluar për prishje raporti duke se çdo gjë ka qenë vetëm për vëmendje.

Ishte reperja ajo e cila publikoi një video në “Tik-Tok” ku shihet bashkë me Noizyn në shtëpi.

Ajo shoqërohet nën ritmin e këngës së tij e cila u bë virale në këtë platformë duke bërë edhe një vallëzim të “çmendur”.

Të shumta ishin komentet e fansave të cilët duan t’i shohin bashkë artistët shqiptar.

@loredanaofficial

Whereee she gooo ????????❤️????????????????????????????????????

♬ original sound - Noizy

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH