Showbiz

Lidi bie aksidentalisht në me kokë në pishinë gjatë provave për sfidën e javës

Shkruar nga Liberale

Lidi bie aksidentalisht në me kokë në pishinë gjatë

Gjatë provave për sfidën e javës, Lidi ra aksidentalisht në pishinë.

Djemtë po kërcenin valle, te kapur për dore, kur njëri nga banorët e shtyu pak Lidin dhe ai humbi ekuilibrin dhe ra. 

Banorët e morën me shaka këtë situatë dhe i kërkuan Lidit të shpëtojë mikrofonin.

Situata kaloi pa problem, banorët vazhduan me provat dhe të gjithë po presin të shohin rezultatin final.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH