Showbiz

“Lidhja që lash ishte e gjatë dhe e rëndësishme”/ Flet Enxhi Nasufi: Nuk kam tendencën...

Shkruar nga Liberale

“Lidhja që lash ishte e gjatë dhe e

Enxhi Nasufi: Unë kam patur në jetën time njerëz shumë të mirë, por tani jam single. Të shohim. Nuk ka dalë akoma princi i kaltër

Alban Musta: Ti ke dalë nga në lidhje e gjatë, me sa e thënë, që i bie praktikisht ka qenë e rëndësishme. Pas shkëputjes nga kjo lidhje, nuk ke më besim tek meshkujt?

Enxhi Nasufi: Lidhja që lash pas është shumë e rëndësishme, rritesh shumë, kupton shumë gjëra. Nuk kam tendencën për të mos i besuar njerëzve që vijnë në jetën time, referuar edhe djemve. E thash që nuk ka ardhur akoma ajo që duhet të vijë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH