Showbiz

Liami-Jetmirit: Nëse unë duhet të quhem “maniak”, atëherë Romeo duhet të quhet “seksist

Shkruar nga Liberale

Liami-Jetmirit: Nëse unë duhet të quhem “maniak”,

Gjatë primes së mbrëmshme, vëllai i madh kishte pregatitur një klip ku tregohej plani i Liamit së bashku me Jetmirin, të cilën kishin pregatitur një strategji, kryesisht kundër çiftit Romeo- Heidi. 

Ofendime të shumta u bënë nga banorët për dyshen Liam- Jetmir, pasi asnjë nga banorët nuk e priti mirë strategjinë e dyshes.

Mirëpo Liami shpjegoi se klipi i Vëllait të Madh nuk ishte montuar në mënyrë kronologjike dhe se ngjarjet nuk ishin pikërisht ashtu sic duken.

Ditën e sotme, në një bisedë më Jetmirin, Liami tha se ai kishte dalë si maniak në sy të publikut, por në të vërtetë nuk është ashtu,

Ai u shpreh se nëse ai do të quhej "maniak", ateherë edhe Romeo duhet të quhet "seksist", për atë që i bëri Erjolës.

 

Poll
SHQIPENGLISH