Showbiz

Liam zbulon 3 finalistët e parë të “BBV3” sipas Liamit

Shkruar nga Liberale

Liam zbulon 3 finalistët e parë të “BBV3” sipas

Nëpërmjet një postimi në Instagramin personal, Liami, ish-konkurrent i formatit të “BBV3” bëri një reagim.

Ky reagim lidhej me situatën që Françeska u gjend mbrëmjen e djeshme e cila u vendos përballë “Kutisë së Pandorës.”

Pasi u shpreh se Françeska do të jetë finalistja e dytë e këtij edicioni, Liami ka zgjedhur dhe një tjetër banor që do të shkojë në finale.

Romeo, Egla dhe Françeska janë tre banorët e “BBV3” që sipas Liamit janë 4 finalistët e parë.

Rikujtojmë që në nominimin e së shtunës gjendjen 3 vajza, Françeska, Heidi, Erjola dhe Roza.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH