Showbiz

“Lëre rehatë!”/ Juli i del në mbrojtje Heidit përpara Rikes

Shkruar nga Liberale

“Lëre rehatë!”/ Juli i del në mbrojtje Heidit

Raporti Heidi-Romeo vazhdon të diskutohet në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Banorja pati sot një përplasje me Julin nga e cila më pas shpërtheu në lot pasi aktori i tha se nuk ka shkuar në krevatin e Romeos sepse ka hyrë ai mes çiftit por me dëshirën e saj. Banorja është ndjerë e fyer dhe është prekur emocionalisht.

“Lëre rehatë!”/ Juli i del në mbrojtje Heidit

Përveç Romeos edhe banorë të tjerë mendojnë se Juli po përfshihet dhe po “sulmon” pa të drejtë Heidin. Të njëjtin qëndrim ka mbajtur edhe Rike e cila e ka këshilluar aktorin t’i qëndrojë larg Heidit dhe të përballet me Romeon.


Biseda e plotë në videon më poshtë:

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH