Showbiz

Leonora Jakupi jo më si këngëtare, së shpejti në një tjetër dimension

Shkruar nga Liberale

Leonora Jakupi jo më si këngëtare, së shpejti në

Leonora Jakupin është një këngëtare, ku me zërin e saj mori zemrat e të gjithëve fansav të saj.

Por kësaj rradhe ajo ka menduar të bëjë diçka ndryshe.

Së fundmi Leonorën do ta shohim në një tjetër dimension pasi vjen edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në serialin “Me Gjylën “.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH