Showbiz

"Legeni qenka i...", ja si reagon babai i Jorit pasi dëgjoi këngën e re të Fred De Palma-s (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Legeni qenka i...", ja si reagon babai i Jorit pasi dëgjoi

Jori Delli e cila nisi një romancë me reperin e njohur italian, Fred De Palma, nisën bashkëjetesën menjëherë dhe duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Modelja e njohur është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Por së fundmi, Fred De Palma ka publikuar një këngë të re dhe pjesë e saj në një mënyrë është edhe modelja. Ajo në shqip thotë:

“Alo! Ku je? Më mungon. Mezi pres të të takoj”. Pasi ka dëgjuar këngën, babai i modeles ka bërë një reagim epik, ku thotë: 

“Qenka i mirë legeni! Bravo, legeni!”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH