Showbiz

Ledri Vula feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi i njohur shqiptar

Shkruar nga Liberale

Ledri Vula feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi i njohur

Ledri Vula sot ka një festë të veçantë pasi feston ditëlindjen. Artisti nga Kosova mbush 38 vjeç. Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e përzemërta nga njerëzit më të dashur, miqtë dhe familjarët.

Ledri është një nga artistët më të suksesshëm në Kosovë me dhjetëra hite, ndërsa këtë verë po shijon suksesin e disa bashkëpunimeve muzikore.

Prej muajsh Ledri vazhdon të përflitet edhe mbi marrëdhënien e tij me partneren Sara Hoxha, derisa është aluduar për kriza mes çiftit dhe ndarje. Gjithsesi, Sara vazhdon të mbajë publike fotografitë me Ledrin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH