Showbiz

Ledjona mes lotësh bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale

Ledjona mes lotësh bën gati valixhet për t’u larguar nga

Ledjona Xheladinaj ka përgatur valixhet dhe është shprehur se do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

E ngarkuar emoconalisht ajo ka thënë se do të ikë sepse e ka marrë malli për vajzën, por Erjola ka tentuar ta qetësojë, duke i thënë se është pretendente për çmimin e madh.

Nuk dihet nëse ajo do të largohet vërtetë, apo është vetëm e ngarkuar emocionalisht.

Ledjona: Po më ka marrë malli për vajzën moj çfarë të bëj më këtu.

Erjola: Po rri moj se je pretendente për ta fituar.

Ledjona: Po kemi edhe jetën jashtë plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq nuk dua të rri më ju vazhdojeni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH