Showbiz

Ledjana drejt altarit? Ja detaji që na bëri të dyshojmë (Foto)

Shkruar nga Liberale

Ledjana drejt altarit? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

Ish konkurrentja e PërPuthen, Ledjana duket se ka konfirmuar që i ka dhënë fund beqarisë.

Me një story në instagram, ajo shihet me trëndafila të kuq dhe një unazë në gisht, teksa shkruan: Me ty është ndryshe.

Ledjana drejt altarit? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH