Showbiz

Lediona dhe Erjola diskutojnë me njëra tjetrën: Femra që denigrojnë femrat!

Shkruar nga Liberale

Lediona dhe Erjola diskutojnë me njëra tjetrën: Femra që

Gjatë një bisede në kuzhinë mes Ledjonës dhe Erjolës, banoret kanë diskutuar rreth lojës së pisët që bëhet në shtëpi dhe fjalorit denigrues kundrejt femrave. Ato kanë përmendur kryesisht lojën e Ilnisës dhe Eglës, mbi provokimet që bëjnë kundrejt tyre.

Ledjona: Këto janë femra që denigrojnë femrat.

Erjola: Po po ka një diferencë nëse e para, Ilnisa, e bën me negativitet, me ligësi kalon dhe cakun, jo tigan jo najgjë provokon. Kurse kjo (Egla) i tejkalon limitet dhe nuk pranon pasojat. Kemi diferenca mes të dyjave.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH