Showbiz

Ledion Liço feston ditëlindjen, Sara ndan foton e veçantë nga dasma e tyre

Shkruar nga Liberale

Ledion Liço feston ditëlindjen, Sara ndan foton e

Kjo e enjte përkon me ditën speciale për Ledion Liçon, atë të ditëlindjes.

Urimin e parë publik, moderatori i sezonit të tretë të “Big Brother Vip Albania 3” e mori nga bashkëshortja e tij, Sara Hoxha. Teksa e uron për ditëlindje, Sara thekson se familja që ka krijuar me të, është krenaria e saj më e madhe.

Gëzuar ditelindjen Ledion Lico. Jeta qe kemi ndertuar bashke eshte krenaria ime me e madhe”- shkruan Sara përkrah fotos së tortës së ditëlindjes dhe asaj të dasmës, ku shfaqet duke u puthur me Ledionin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH