Showbiz

Largohet nga Instagrami! Çfarë ndodhi me Sara Gjordenin? (Foto)

Shkruar nga Liberale

Largohet nga Instagrami! Çfarë ndodhi me Sara Gjordenin? (Foto)

Edhe pse deri paraditen e sotme ishte tepër aktive në rrjete sociale, Sara Gjordeni ka vendosur të largohet prej Instagramit pa asnjë arsye.

Përsa i përket Bardhit, partnerit të saj, llogaria e tij është ende aktive kështu që mbetet të presim nëse do të ketë një reagim prej tij lidhur me këtë gjest të papritur të Sarës.

Largohet nga Instagrami! Çfarë ndodhi me Sara Gjordenin? (Foto)

Rikujtojmë që çifti është në pritje të një bebushi dhe së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Bebushi i dy ish-banorëve është plot 9 javë e dy ditë, e thënë kjo nga vetë Sara mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një pyetësori që krijoi në llogarinë personale të Instagramit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH