Showbiz

Kylie çmend rrjetin me pamjen seksi teksa prezantonte parfumin e saj të parë! (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Kylie çmend rrjetin me pamjen seksi teksa prezantonte parfumin e saj

Kylie Jenner mahniti fansat teksa u shfaq me një fustan të kuq të ndezur gjatë eventit të prezantimit të parfumit të saj të parë të quajtur "Cosmic" në Los Angeles, Kaliforni.

Kylie çmend rrjetin me pamjen seksi teksa prezantonte parfumin e saj

Në imazhet e marra në llogarinë e saj në Instagram, ylli 26 vjeç, pozoi disa foto seksi në korridorin e rezidencës së saj Holmby Hills, ku banon me fëmijët e saj Stormi dhe Aire. Ajo e ka plotësuar fustanin e saj me një palë taka të bardha me platformë.

Kylie çmend rrjetin me pamjen seksi teksa prezantonte parfumin e saj

Parfumi i personazhit televiziv, i cili është përshkruar si një aromë e ëmbël, përmban nota të jaseminit, portokallit, akordit të artë qelibar, akordit të bozhure të kuqe, akordit të myshkut të vaniljes dhe dru.

Kylie çmend rrjetin me pamjen seksi teksa prezantonte parfumin e saj

Seksioni i saj i komenteve ishte plot me mesazhe që vlerësonin pamjen e saj magjepsëse: “Më e mrekullueshme e natës”, komentoi një fans.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH