Showbiz

Ky banor u largua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip, pse nuk takoi asnjë nga konkurrentët e tjerë

Shkruar nga Liberale

Ky banor u largua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip, pse nuk

Balerini Graciano Tagani ka lënë shtëpinë e ‘Big Brother Vip3’ mbrëmjen e djeshme.

Në një nominim tepër të fortë, ai ishte më i votuari në televotim, duke lënë kështu garën në mes për çmimin e madh.

Ai nuk përshëndeti asnjë prej banorëve dhe në momentin që mbërriti në studio zbuloi se nuk kishte një biletë kthimi.

Roza ishte banorja e parë që shpëtoi nga treshja e fundit, ndërsa Meritoni i dyti.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH