Magazinë

“Kushdo që më njeh, e di që...”, Albano flet sërish për raportin me Baby G, vendos bast me Ditean

Shkruar nga Liberale

“Kushdo që më njeh, e di që...”, Albano flet

Aktori Albano Bogdo ka folur sërish pasditen e sotme për raportin mes tij dhe Baby G.

Në një bashkëbisedim me Ditean, ai thotë se çdo gjë e nisi vetë për shaka dhe asgjë më shumë.

Albano më tej shtoi që kushdo që e njeh atë nga afër, e di që mes tyre nuk mund të ketë asnjëherë asnjë gjë.

“Kush më njeh, edhe kaq sa më njeh ti ka 0% shans të ndodhë ajo gjë”, tha Albano.

Më pas, biseda mes dyshes ka kaluar me batuta, teksa kanë vendosur edhe një bast, ku bien dakord që kushdo nga ata ty dy, nëse do fitojë “Ferma VIP”, do i ndajë lekët me tjetrin./vizionplus.tv

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH