Showbiz

Kush fshihet pas surprizës për Renis Gjokën? Këngëtarit i dërgohet dron në Fermën VIP

Shkruar nga Liberale

Kush fshihet pas surprizës për Renis Gjokën? Këngëtarit

Një prej konkurrentëve të “Ferma VIP” është surprizuar ditën e sotme. Bëhet fjalë për Renisin ku një mesazh mbërriti për të nëpërmjet një parashute. Krah fotos shkruhej: “Renis, je më i miri!”

Këngëtari u shfaq i lumtur nga surpriza, teksa fermerët e tjerë i qëndruan afër.

Po ashtu, nuk munguan as batutat mes fermerëve të cilët thanë se sapo Renisi të dalë nga ky format do të kandidoj për deputet, duke iu referuar fotos së tij që po valëvitej.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Rikujtojmë që në spektaklin e sotëm do të vendoset se cili prej dy ish-femerëve do të kthehen përsëri në garë, Ditea apo Buçko dhe do të jetë publiku që do të vendosë për rikthimin e një prej tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH