Showbiz

Kush e fiton “BBV3”? Ja çfarë thotë opinionistja e Për’puthen

Shkruar nga Liberale

Kush e fiton “BBV3”? Ja çfarë thotë opinionistja e

Opinionistja Neda Balluku, përmes një “Ask me a questions” në Instagram ka folur me ndjekësit e saj për tema të ndryshme.

Por një vëmendje të madhe Neda i kushtoi dhe formatit të ‘BBV3’, teksa shumë banorë e pyeten lidhur me shumë personazhe të shtëpisë dhe cilin banor Neda shikon si fitues.

“Kush e meriton ta fitojë Big-un, kush do ti ta fitojë dhe kush mendon se do e fitojë?”- ishte kjo pyetja e drejtuar për Nedën, teksa kjo e fundit u përgjigj:

“BB mendoj se e meriton ta fitojë Jul Deda. Do doja ta fitonte Jul Deda ose Romeo Veshaj. Mendoja që mund ta fitonte Heidi, por nuk është në moment të mirë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH