Showbiz

“Kur humba virgjërinë, mami më bleu tortë” Roza Lati tregon detaje për jetën intime: pasi bëra këtë gjë me të dashurin tim...

Shkruar nga Liberale

“Kur humba virgjërinë, mami më bleu tortë” Roza

Roza Lati ka zbuluar gjatë një bisede në Big Brother se mamaja e saj ka bërë festë kur ajo ka humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare.

“Kur humba virgjërinë, mami më bleu tortë” Roza

Ajo tha se Rita Lati bleu tortë, kur mori vesh lajmin.

Roza: Unë pasi e bëra këtë gjë me të dashurin tim, i them mamit, sepse mami është shoqja ime e ngushtë. Dhe për faktin që ia thashë bleu tortë.

Jul Deda: Në çfarë moshe e ke ngrënë këtë tortë?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH