Showbiz

Kur do të kthehet Arbana Osmani në ekran?

Shkruar nga Liberale

Kur do të kthehet Arbana Osmani në ekran?

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj ishin të ftuar në podkastin “Flasim” të kryeministrit Edi Rama. Ato folën për jetën personale dhe profesionale si dhe zbuluan sesi janë njohur.

Mbi të gjitha, Arbana u shpreh se nuk ka një datë fikse për rikthimin në ekran, mirëpo ka dëshirë që të rikthehet në sezonin e ri, në shtator.

Një vit e pak u bë. Kam një kanal komunikimi ne rrjetet sociale, ku jam goxha prezente, por televizioni mbetet një nga pasionet e mia dhe mendoj se do ta gjej kohën për të pasur një dritare për të bërë gjënë që kam vite që e bëj” – përfundoi Arbana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH